Adaptační pobyt 2022/2023 – 2. a 3. trojročí

Termín:  6. -9. 9. 2022
Místo konání:  kemp Višňová u Křivoklátu

Areál se nachází 3,1 km od města Roztoky (cesta z nádraží). V areálu je dostupné hřiště, za kempem je hned les, umývárny (sprchy stojí 20 Kč) a restaurace. Dřevo na oheň si zajišťujeme sami v lese.

Ubytování: V chatkách po 4

Na každé chatě je lednička. Každé dítě dostane povlečení, není tedy potřeba brát spacáky.

Odpovědná osoba Marie Leopoldová, tel.: 737 082 734
Pedagogický dohled  Marie Leopoldová, Jana Drcmanová, Olga Polišenská, Miluška Jungmannová, Pavlína Pavlíková, Katka Strakošová, Monika Baďurová
Cíl:  Adaptace a “sžití” po prázdninách
Doprava: Odjezd v úterý 6.9. v 9:15 z vlakového nádraží v Berouně. Sraz v 8:30 hodin.

Příjezd v pátek 9.9. ve 12:46 na vlakové nádraží v Berouně (jede to z Roztok ve 12:15).

Informace k testování (dle aktuálních informací a pravidel) Dle aktuálních pravidel nejsou žádné testy nutné
Cena  Záloha 2.000,- uhraďte do 8. 6. 2022  s v.s. 922 na účet 2401824878/2010, uveďte k platbě jméno dítěte
Stravování Máme objednanou 1* polopenzi (večeře v úterý – buřty a snídaně v pátek) a 2* plnou penzi (středa a čtvrtek).

Je potřeba, aby děti s sebou měly v úterý oběd a svačinu na celý den (plus pití).

Mobily a další technika zůstávají doma – na adapťáku nebude povoleno jejich používání.
Doporučené vybavení Budeme téměř stále venku – oblečení tedy s sebou jako na tábor (být připraveni na slunce i déšť a pevnou obuv). Budou také potřebovat sešit a psací potřeby, šátek, aj.).
Ostatní informace Platí podmínky pro mobilní telefony jako v případě školy = používání pouze po dohodě s pedagogy.
Stravování Zahrnuté v ceně pobytu, zajišťuje penzion 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

Potřebné dokumenty:

Odjezd v úterý 6.9. v 9:15 z vlakového nádraží v Berouně. Sraz v 8:30 hodin.

Návrat v pátek 9.9. ve 12:46 na vlakové nádraží v Berouně (jede to z Roztok ve 12:15).