Distanční výuka leden 2021

Od 4.1. je povinná distanční výuka pro 4.-6. ročník

Od 4. 1. do 10. 1. bude probíhat distančně výuka druhého trojročí.

Všechny lekce děti naleznou v kalendáři pod jejich Google účtem – ať si v pondělí 4. 1. 2021 před 9:00 zkontrolují rozpis online lekcí v kalendáři (návod máte zde). Bude velmi podobný podzimní distanční výuce. V pondělí dětem připomeneme, jak se s učebnou pracuje a jak se odevzádvají úkoly.

Nabízíme opět možnost zapůjčit notebooky pro výuku – kdo byste potřeboval, prosím pošlete mi SMS a domluvíme se na předání.

Děti mají nárok po dobu distanční výuky na školní oběd. Máte možnost si dojít s nádobou do školy mezi 12:00 a 12.30. Pokud chcete obědy pro své dítě, prosím pošlete mi do 4.1.2021 SMS, kde budou uvedené dny odběru (na č. 725 932 763). Ostatním dětem obědy hromadně odhlásím, tedy nemusíte se o nic starat.

První trojročí má výjimku MŠMT pro malotřídní školy, tedy všechny děti z 1.- 3. ročníku mají standardně výuku.