Změny v dopravě od 13.12.2020

Přechod na PID od 13.12.

od 13.12.2020 přechází Beroun a Králův Dvůr pod Pražskou integrovanou dopravu (PID).

Tím dochází ke změně v označení autobusů a také v jízdních řádech. Mění se také systém placení za jízdu.

·       K nám do školy z Berouna resp. Králova Dvora budou jezdit linky

o   394- nová expresní linka,

o   641 – nahrazuje C21 a

o   384 – nová trasa.

·       Prosím seznamte děti se změnami časů -např. autobus od Černého koně pojede ráno nově v 7:48.

·       Pokud mají vaše děti elektronickou peněženku na nabití, mohou tuto kartičku dle info z Arriva využívat i nadále. Pouze dobíjení bude možné jen u řidiče nebo online. Kanceláře Arriva se budou rušit.

·       Pokud mají vaše děti čipový kupon např. na měsíc, je třeba změnit kartičku na lítačku resp. průkazku PID. Kartičku je možné vyřídit online nebo na vlakovém nádraží v Berouně, případně na dalších místech PID.

Více informací naleznete na webové stránce  https://pid.cz/integrace-verejne-dopravy-na-berounsku-a-horovicku/ a v informační brožuře: https://pid.cz/wp-content/uploads/ke-stazeni/tiskoviny/2020/Integrace-Beroun-Horovice_TISK.pdf