Připojujeme se ke sbírce lyží

Už 8.1. 2024 čeká naše děti z Radostné lyžařský výcvik a my jsme se rozhodli připojit ke sbírce, kterou vyhlásila ZŠ Zdice a i pro naše děti aktivně vybrat arzenál darovaných lyží. Je možné stihnout ještě i nyní v týdnu do 5.1. , aby rodiče případně stíhali nechat seřídit lyže pro konkrétní dítě.

Kdokoliv má doma k dispozici ucházející lyže, které by mohl a chtěl věnovat, tak neváhejte kontaktovat Lenku Kotkovou, Lenka.Kotkova@zsradostna.cz,  která má sbírku na starosti.

Během měsíce ledna pak tuto sbírku předáme ZŠ Zdice a sbírky tak spojíme. Po dohodě s paní ředitelkou v budoucnu plánujeme lyže využít společně a po koordinaci termínů nabídnout i našim dětem možnost sáhnout do této širší sbírky.

Budeme rádi, když tuto výzvu budete aktivně šířit i dále mimo naší školní bublinu, čím více lyží se sejde, tím větší je pravděpodobnost, že si děti vyberou a rodiny tak zase ušetří nějakou tu korunku za půjčení vybavení.

Těšíme se na pozitivní odezvu