Novinky a aktuality

Zápis do ZŠ Radostná proběhne dle aktuálního opatřění MŠMT online a v termínech 14., 15. a 19.4. Před zápisem je nutné doručit do školy zápisní list.
Od dnešního dne učíme pouze distančně.
Do školy dejte dětem alespoň 3 roušky na každý den. Ty látkové pak denně vyvařujte.
Do školy dejte dětem alespoň 3 roušky na každý den. Ty látkové pak denně vyvařujte.
Online setkání zápisy
Zveme všechny na online setkání k zápisům, ve středu 24. února od 17:00. Dozvíte se detaily zápisu a můžete se vyptat také na otázky kolem výuky u nás.
PF 2021
Přejeme všem dětem a rodičům šťastné Vánoce a spokojený rok 2021.
Od 4.1.2021 je v rámci 5. stupně PES vyhlášena distanční výuka pro všechny ročníky ZŠ s výjimkou 1. a 2. ročníku (v našem případě celé 1. trojročí nadále chodí standardně do školy).
Zájem o ZŠ Radostná - dotazník
Uvažujete o zápisu nebo přestupu vašeho dítěte k nám do ZŠ Radostná? Vyplňte nám dotazník a my následně zorganizujeme pro zájemce setkání.
Přechod na PID od 13.12.
Od 13. prosince 2020 dojde k rozšíření integrace veřejné dopravy do oblasti Berounska a Hořovicka. Změny se týkají také autobusů do školy a ze školy.
Vážení rodiče, na základě přihlášky do školní jídelny byste měli mít na e-mailu detaily k přihlášení do aplikace strava. Aplikace je dostupná i pro chytré telefony. Slouží k odhlašování obědů. https://www.strava.cz/strava/Stravnik/Prihlaseni V…
Přemýšlíme o nabídce kombinovaném vzdělávání - takový doplněk pro rodiče, kteří chtějí mít děti hlavně doma, ale občas by je do školy chtěly poslat. Vyplňte nám dotazník.