Od pondělí 15.11. je v karanténě část 2. trojročí a část 3. trojročí

Od pondělí 15.11. přechází část žáků 2. trojročí a většina ze  3. trojročí do karantény. Děti měly v pátek rizikový kontakt ve škole s Covid pozitivní osobou.

Dle prvních informací z Covid linky mají nyní být v domácí karanténě a vyčkat na instrukce KHS (tu budu kontaktovat v pondělí).

• Janča a Maruška chystají distanční výuku, bude vycházet z režimu distančky v září. Do konce víkendu od nich dostanete více informací do e-mailu.
  • Děti, které již Covid prodělaly (a je to méně než 180 dnů) nebo očkované děti, chodí do školy (případně je musíte omluvit). Budou mít možnost připojovat se ze školy na online výuku a přímo ve škole dostanou také podporu od asistentek, dle možností také od vyučujících.
  • Máte opět možnost zapůjčit si domů notebook. Nabídnout můžeme jen asi 3 ks s ohledem na hybridní způsob výuky. Tj. přednost mají rodiče se sourozenci v obou trojročích a pak rozhoduje pořadí.
  • Obědy zrušíme u dětí, u kterých je jistá karanténa. U ostatních si prosím pohlídejte objednání/zrušení obědů v aplikaci strava.cz.

V 1. trojročí a Kombi třídě bude výuka pokračovat ve standardním režimu.

Také družina bude standardí, a mohou do ní jen děti mimo karanténu.