Děti zažijí ART DAYS

aneb “NA PROSTORU ZÁLEŽÍ”
Ve dnech 23. a 24. proběhnou v ZŠ Radostná historicky první umělecké projektové dny “Na prostoru záleží”. Během těchto dvou dnů bychom rádi vytvořili 7 umělecky ztvárněných světadílů a 1 Českou republiku.
Výsledná díla pak pomohou oživit prostory školních chodeb a dokreslí (domalují :) náš letošní tematický cyklus Doma na Zemi.

V pondělí 23. 10. bude program probíhat pro 2. a 3. trojročí od 9:00 do 12:30, harmonogram odchodů na obědy zůstane zachován. Ateliér tento den odpadá.
V úterý 24. 10. budou pro 2. a 3. trojročí pokračovat umělecké dílny od 9:00 do 13:20 Odpadá tedy nultá hodina.
Ve středu 25. 10. již začínáme standardně v 8:15 a končíme ve 13:20. Změní se ovšem rozvrh pro tento den, místo tradičního venkovního dne si vezmeme angličtinu a matematiku. Detaily upřesníme v příslušném týdenním plánu.
Ve čtvrtek a pátek pak jsou podzimní prázdniny.