ŠKOLNÍ SWAP

Dne 16.11. 2023 ve čtvrtek proběhne školní SWAP. Děti i rodiče budou mít možnost zastavit se a vybrat si z věcí, které je možné do školy na akci donést kdykoliv v týdnu od 13.11. 2023.
Děti budou  mít možnost přijít v čase od velké přestávky, rodiče pak od oběda kdykoliv až do 16:30.
SWAP  bude umístěn v prostoru šatny zvané řádírna.
Do swapu je možné přinést čisté oblečení, obuv, hry, domácí potřeby. Vše čeho se doma chcete zbavit a někomu by se mohlo ještě hodit. Zůstatky z akce pak budou následně přesunuty buď do kontejneru na oblečení nebo na technické služby, podle jejich povahy. Některé zbylé věci poputují také do obchodu Charity v Berouně, kde mohou díky prodeji  těchto věcí vydělat peníze, které následně putují také pro dobročinné účely.
V případě dotazů můžete kontaktovat Lenku Kotkovou na tel. 777814847,  která je garantem akce.