Veselé VelikonoceVážení rodiče,

prosím seznamte se s aktualitami v harmonogramu šk. roku:

• 30.3. od 16:00 i proběhne jarní Radostné setkání – všichni jste srdečně zváni
  • 20.4.-21.4.2023- je vyhlášeno nově ředitelské volno z důvodu zápisů
  • 12.6.-18.6. 2023 přijedou žáci ze Španělska z Bunolu a budou ubytováni různě po rodinách a mít s námi společný program

Dál platí termín Velikonoc : 6.4.-10.4. :)

Všem přeji krásné jaro

Jana

Poslední týden  školy – 27.-29.6.

• Vyučování bude končit po 2. bloku pro všechna trojročí = ve 12:00  –  vyjímkou jsou ještě dobíhající třídní akce – viz individuální komunikace po trojročích
    • Družina bude poskytnuta v pondělí 27.6.  standardně do 16:00, ve středu jen do 14:30
    • Obědy budeme vydávat do středy 29.6., 30.6. je již oběd pro všechny hromadně odhlášen.
    • V tomto týdnu si děti vyklidí boxíky, lavice a odvezou domů portfolia, výtvory apod. Co nebude vyklizeno, bude zlikvidováno.
    • Nejpozději 29.6. děti  odevzají klíček od vyklizené skříňky – je nutné, aby si odvezly nebo vyklidily skutečně vše. Skříňky budeme posouvat a měnit, v září dostanou možnost vybrat si novou skříňku.

Čtvrtek 30.6.

• předání vysvědčení žákům na prezenčním vzdělávání a rozloučení v rámci třídy a školy (8:30 – 10:00 max)
  • POZOR – kombi třída si předá vysvědčení již v pondělí 27.6.!!!
  • ŠD již nebude, pouze se ozvěte Hedě, pokud byste potřebovali, aby vaše dítě bylo ve škole do max 12:00. Zajistíme dohled, ale ne již řízené aktivity.

Šk rok 2022/2023

• v prezenční formě začínáme ve čtvrtek 1.9.  –  8:30 – 10:00 – pro kombi ještě upřesním
    • v pátek 2.9. bude vyučování probíhat jen do 12:00 pro všechna trojročí.  Také první adaptační týden budeme bez odpoledního vyučování.
    • 6.-9. září proběhnou adaptační pobyty – budeme na Křivoklátsku, informace včas dostanete – počítáme, že 1. trojročí a kombi se přijedou za ostatními podívat, jinak budou mít adapťák příměstskou formou
    • v září proběhnou rodičovské kavárny po jednotlivých trojročích, kde dostanete organizační informace + harmonogram šk. roku
    • obecné informace přijdou všem e-mailem nejpozději začátkem září, společnou zahajovací schůzku již letos neděláme (14.6. byla schůzka pro nové rodiče)
    • očekáváme navýšení ceny obědů, zatím jsme obdrželi jen avizo z jídelny. Přihlášky do jídelny a družiny vyřešíme první dny školy – obědy začneme vydávat 5.9.